مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل سینا رای

درباره ما:

مرکز مراقبت های بالینی در منزل سینارای با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور ، افراد را به صورت فرد محور تحت مراقبت های پزشکی، پرستاری و مشاوره ای قرار می دهد تا حافظ سلامت روح و جسم آنان گردد و در صورت نیاز جهت ارجاع به واحد های کلینیکال اقدامات لازم را به عمل آورد. در همین راستا افراد می توانند جهت خرید خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از طریق سایت و یا اپلیکیشن سینو اقدامات لازم را انجام دهند . قابل توجه است که تمام خدمات با تعرفه مصوب وزارت بهداشت تقدیم شما عزیزان می گردد.         

اپلیکیشن سینو :

سینو، اپلیکیشن جامع خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل است که می تواند در هر زمان و مکان خدمات درمانی و مراقبتی را به شما ارائه نماید.
سینو شامل تمامی خدمات پزشکی ، درمانی و مراقبتی قابل ارائه در منزل می باشد.
همچنین، شما برای همیشه یک پرونده پزشکی آنلاین همراه خودتان دارید و برایتان این امکان وجود دارد که پس از ارسال نسخه به صورت آنلاین داروهایتان را درب منزل دریافت می کنید.
از ویژگی های دیگر سینو اتصال به دستبند هوشمند سلامت است که با ثبت فعالیت های روزانه در سیستم جامع آنلاین سینو، می توانید خدمات را رایگان دریافت کنید.

  

دانلود اپلیکیشن ســینو


ارتباط با مرکز سینا رای

جهت ارتباط با مرکز تخصصی پزشک در منزل سینا رای ، از راه های زیر می توانید همراه ما باشید :


آدرس

تهران اشرفی اصفهانی خیابان مخبری پلاک 22تلفن

021-48476

( 30 خط ویژه )ایمیل

info@sinarai.comارتباط از طریق واتس آپ

مرکز تخصصی مراقبت بالینی در منزل سینا رای با کادری متشکل از پزشکان و پرستاران مجرب کشور در خدمت هم میهنان عزیز می باشد .

آدرس شبکه های اجتماعی :
logo-samandehi

اشتراک


با وارد کردن آدرس ایمیل خود ، از جدیدترین تخفیف های ما مطلع شوید.    استفاده از مطالب سایت بدون ذکر نام سینارای مجاز نمی باشد .