پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار خصوصی در منزل در تهران سینارای

ممکن است شما هم در زندگی خود شرایطی را در رابطه با افراد خانواده تجربه کرده و متوجه کمک یک پرستار شده باشید. چنانچه والدین مسن شما دارای بیماری خاصی باشند، این احساس نیاز را بیشتر درک می‌کنید. اکثر افراد در زندگی امروزه شاغل هستند و رسیدگی به افرادی که نیاز به مراقبت دارند غیر ممکن به نظر می‌آید.

 

شاید در ابتدا این گونه به نظر بیاید که بیماران یا کسانی که ما تقاضای درخواست پرستاری را برای آنها سفارش می‌دهیم، از این موضوع ناراحت شوند. اگر این موضوع فکر شما را به خود مشغول کرده است، بهتر است یادآور شویم که نیازی به خروج فرد مورد نظر از محل زندگی خود نیست. 

استفاده از خدمات پرستاری خصوصی در منزل به شما کمک می‌کند که در کنار امور زندگی خود فردی را به عنوان کمک دست داشته باشید.

در گام اول برای اینکه بدانید آیا نیاز به استفاده از این سرویس را دارید یا خیر؟ باید با آن آشنایی کامل پیدا کنید و مزایای آن را هم در نظر بگیرید. به راستی خدمات پرستاری آن هم به صورت خصوصی در منزل شامل چه سرویس‌هایی می‌شود؟ 
اغلب افراد ممکن است در خانواده خود فردی را داشته باشند که احتیاج به مراقبت و مصرف دارو طبق زمان‌بندی مشخص دارند. چنانچه ساعاتی طولانی را در محل کار خود به سر می‌برید، قطعا یکی از نگرانی‌هایی که مدام در ذهن دارید نگهداری از عزیزان است. 
گاهی سهل‌انگاری‌هایی که در این زمینه می‌شود، خسارات جبران‌ناپذیری را متوجه سلامت افراد می‌کند. از آنجایی که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است، زمان آن رسیده است که برای این موضوع فکری بکنید. استفاده از خدمات پرستاری خصوصی این امکان را به شما می‌دهد که شاهد بهبود وضعیت فرد مورد نظر خود باشید.

مزایای پرستار خصوصی در منزل چیست؟

 در صورت درخواست این سرویس چه مزایایی نصیب شما میگردد؟

 • مراقبت از بیماران دارای سابقه ی بیماری ذهنی یا آلزایمر
 • کمک به بیمار جهت انجام امور شخصی
 • امکان تزریق داروهای بیمار در منزل
 • عدم مراجعه به بیمارستان جهت افراد با عدم تحرک

 

 

 

خدمات پرستار خصوصی در منزل به سه دسته تقسیم میشود:

 • خدمات پرستاری سالمندان

   خدمات پرستاری کودکان

   خدمات پرستاری درمانی

  خدمات پرستاری سالمندان
  این سرویس شامل افراد سالخورده است. برای اینکه این سرویس را درخواست دهید نیاز نیست حتما سالمند بیمار باشد ممکن است فقط نیاز به همراهی داشته باشد. در دریافت خدمات پرستاری سالمندان بیمار نکاتی را که نیاز باشد پرستار بداند، فقط اعلام می‌کنید و پرستار آنها را مد نظر قرار می‌دهد. ارائه خدمات پرستاری خصوصی در منزل با مجموعه تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل سینارای  در بخش سالمندان توسط افراد حرفه ای انجام می‌شود.

  خدمات پرستاری کودکان
  این بخش مربوط به نگهداری کودکان است. در خدمات پرستاری کودکان این قابلیت را دارید که درخواست سرویس مراقبت ویژه در محل داشته باشید. این سرویس هم مانند خدمات پرستاری سالمندان شامل کودکان سالم و بیمار می‌شود. 
  همچنین کودکانی که دارای بیماری‌‌‌هایی از جمله انواع مشکلات ذهنی باشند، پرستاری آنها توسط افراد متخصص انجام می‌شود. نگهداری از کودکان بیماری که دارای انواع مشکلات جسمی و نقص حرکتی باشند نیز توسط افراد حرفه‌ای صورت می‌پذیرد.

  خدمات پرستاری درمانی
  این دسته از خدمات پرستاری خصوصی در منزل مختص درمان است. البته در این سرویس علاوه بر درخواست نگهداری این قابلیت را دارید که تقاضای موارد درمانی را نیز داشته باشید. برای اینکه این مورد را برای شما بیشتر باز کنیم، برخی از این خدمات درمانی را نام می‌بریم.
 • سیستم پرستاری  درمانی درمنزل سینارای به سه  سیستم تقسیم می‌شود:

1) مراقبت‌های مستقل:

 • برخی از بیماران نیاز به مراقبت ویژه و خاصی ندارند و از  پس کارهای روز مره و معمولی خود بر می آیند و فقط نیاز به آموزشهای خود مراقبتی دارند.

2) مراقبت های نسبی:

 • بیمارانی که دارای سیستم نسبی هستند، بیشتر فعالیت هایشان تحت نظر پرستاران صورت می‌گیرد و بیشتر از بیماران داری سیستم مستقل به مراقبت های پرستاران، بهیاران، نظر کارشناس و سمت های دیگر مربوط به پرستاری نیاز دارند.

3) سیستم مراقبت های کامل:

 • برخی از بیماران با توجه به شرایط جسمی و روحی شان به حضور دائم پرستار نیاز دارند و تمام فعالیت های خود را با حضور افرادی همچون  پرستارها، بهیاران، کمک پرستاران و رده های دیگر پرستاری انجام می دهند.درمان با سرمدر این قسمت پرستار متخصص سینارای  با توجه به نیاز بیمار نصب سرم را انجام می‌دهد.

سونداژ: این مورد مخصوص افرادی که توان حرکتی نداشته  و از سونداژ استفاده می‌کنند. 

آمپول‌زنیدر متقاضیانی که احتیاج به انجام برخی تزریقات دارند، آمپول زنی توسط پرستار در محل (منزل یا محل کار ) انجام می‌شود.

شما با توجه به اقتضای شرایط فرد مورد نظر خود این قابلیت را دارید که درخواست استفاده از هریک از سه دسته خدمات فوق را داشته باشید.

کاملا مشخص هستند. اگر نیاز دارید به صورت اختصاصی سوالات خود را بپرسید، تیم هوم کا با پاسخ‌های روشن شما را راهنمایی می‌کند.

 پرستار خصوصی مجموعه سینارای  در یک کلام

 

 

به افرادی اطلاق میشود که از طرف خانواده نماینده در سلامت نگه داشتن بیمار سالمند یا کودک شما میشود .این افراد دارای مدارک آموزشی و دانشگاهی مختلف می باشند و جز بهترینها در شاخه ی تخصصی خود هستند.

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و مراقبتی  مورد نیاز خود از جمله ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص در منزل ،انجام اکو کاردیو گرافی در منزل،انجام نوار قلب در منزل ،انجام تزریقات در منزل ،پرستاری 24 ساعته در منزل ،انجام وصل سرم در منزل ،انجام آزمایشات در منزل ،تست کرونا در منزل،اجاره تجهیزات پزشکی و تزریقاتی در منزل در تهران از کادر متخصص درمانی  سینارای کمک بخواهید..

درمان با کیفیت و بهبودی شما عزیزان تخصص ماست .
​​​​​​​

کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

طراحی سایت و پشتیبانی: وب ایده