پزشکی / پرستاری در منزل

ویزیت پزشک در منزل سینارای

 

برای انجام ویزیت پزشک در منزل ، مهارت ودانش کافی ،تجربه بالاو مهارت هایی از جمله نگرش مثبت و روانشناسی بیمار ،ایجاد ارتباط موثر با بیمار و خانواده ی بیمار بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد.

ما در مرکز تخصصی پزشکی در منزل سینارای سعی بر آن داشتیم که از همکاری بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص  استفاده نماییم . در زمان ویزیت پزشک در منزل وضعیت جسمی و روحی بیمار و محل زندگی فرد اطلاعات مفیدی جهت ارائه نحوه ی درمان را به پزشک میدهد و بر اساس این داده ها پزشک تغییرات مورد نیاز جهت بهبود بیماربه خانواده منتقل مینماید. مطالعات نشان می دهد که ویزیت پزشک در منزل می‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری ارائه دهد. زمانی که ویزیت پزشک در منزل بیمار و در شرایط زندگی او انجام می شود می توان نیازهای بهداشتی و درمانی درست را کشف کرد که در چکاپ های سرپایی و مطب های شلوغ هرگز به دست نمی آمد.

 

یکی از مزیت های مرکز پزشکی در منزل سینارای در تهران  بهره مندی ازمشاوره ی اساتید هیئت علمی دانشگاه های کشور می باشد. 

با ما در تماس باشید:

021-48476

 

 

 

اهمیت ویزیت پزشک در منزل


اما به راستی اهمیت ویزیت پزشک در منزل چیست؟
سازمان  بهداشت جهانی و مردم دنیا یکی از سخت ترین دوران خود را در زمان شیوع کرونا سپری کردند ظهور بیماری کووید ۱۹ در دوره پیشرفت علم و آمادگی ظاهری بشر در کنترل بیماری ها ثابت کرد که انسان تا چه حد می‌تواند آسیب پذیر باشد.

حداقل فایده این رخداد نشان داد ویزیت پزشک در منزل تا چه حد می تواند در کنترل بیماری موثر واقع شود. به شکل کلی زمانی که شما بیمار یا آسیب دیده هستید بیشتر از مواقع عادی نسبت به عوامل بیماری‌زا ضعف نشان می‌دهید. حتی یک سرماخوردگی ساده در شرایط ضعف بدنی میتواند خطرساز باشد. این خود از مهمترین دلایل اهمیت ویزیت پزشک در منزل است.

 

از دیگر مزایای ویزیت پزشک در منزل سینارای می‌توان به امکان نظارت و حمایت خانواده اشاره کرد. نزدیکان بیمار می‌توانند روند بهبودی را در منزل خود زیر نظر داشته و در صورت تمایل کمک کنند. بعلاوه امکان ویزیت پزشک در منزل برای بیمارانی که نیاز به پانسمان مداوم و زخم‌های عود شونده دارند؛ حیاتی است.

رفت آمد مکرر باعث فرسودگی جسمی و روحی شده و  ریسک ابتلا به عفونت را هم به شدت بالا می‌ برد. از فایده‌های دیگر این روش امکان مدیریت دارو و کاهش اشتباهات دارویی است. علاوه بر این ویزیت پزشک در منزل وقت و انرژی شما را حفظ کرده و هزینه های درمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

 

تعرفه ویزیت پزشک در منزل

در ابتدای کار شاید تعرفه ویزیت پزشک در منزل به نظر بیشتر از ویزیت حضوری برسد اما زمانی که هزینه های جانبی رفت و آمد، از دست دادن شیفت های کاری، ریسک حضور در بیمارستانها و اماکن عمومی درمانی، اتلاف وقت و انرژی و موارد اینچنینی را با هزینه درمان حضوری جمع ببندید نتیجه شما را شگفت زده خواهد کرد.

ویزیت دکتر در منزل به خصوص در دراز مدت مقرون به صرفه خواهد بود. تعرفه ویزیت پزشک در منزل علاوه بر درخواست برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و مراقبتی  مورد نیاز خود از جمله ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص در منزل ،انجام اکو کاردیو گرافی در منزل،انجام نوار قلب در منزل ،انجام تزریقات در منزل ،پرستاری 24 ساعته در منزل ،انجام وصل سرم در منزل ،انجام آزمایشات در منزل ،تست کرونا در منزل،اجاره تجهیزات پزشکی و تزریقاتی در منزل در تهران از کادر متخصص درمانی  سینارای کمک بخواهید..

درمان با کیفیت و بهبودی شما عزیزان تخصص ماست .
​​​​​​​

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل سینارای

پزشک عمومی یا (GP) پزشکی است که در زمینه عمومی پزشکی واجد شرایط شده است. یک پزشک عمومی همچنین ممکن است در زمینه های خاصی مانند سلامت مردان و زنان، پزشکی ورزشی، پزشکی اطفال یا پزشکی سالمندان تحصیلات بیشتری انجام داده باشد. میتوان گفت پزشکان عمومی اغلب اولین انتخاب در ویزیت پزشک در منزل در تهران هستند.

زمانی که احساس بیماری می‌کنید یا به دلیلی نگران سلامتی خود شده‌اید معمولا اولین قدم مراجعه به یک پزشک عمومی است. از جمله خدمات گسترده معاینه پزشک در منزل، ویزیت پزشک عمومی در منزل است.

مشاوره با بیماران در خانه خودشان فرصت منحصر به فردی برای بررسی چگونگی تأثیر بیماری بر زندگی افراد فراهم می‌کند. با توجه به این موضوع میتوان از کیفیت مراقبت‌های بهداشتی اولیه در اولین مراحل درمان اطمینان حاصل نمود. از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تشخیص و درمان
انواع تمرینات خانوادگی و عمومی در ویزیت پزشک در منزل
معاینات پزشکی و بهداشتی
مشاوره و دادن راهکار
توصیه های بهداشتی و تغذیه‌ای
تجویز داروها در ویزیت پزشک در منزل
سفارش غربالگری و آزمایشات پزشکی
مدیریت شرایط حاد و مزمن
مداخله زودهنگام برای کسانی که در معرض خطر هستند
ارجاع به پزشک متخصص در صورت لزوم

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل تهران

پزشک متخصص پزشکی است که در زمینه خاصی از پزشکی تخصص گرفته است. متخصصان در کلینیک‌ها و در بیمارستانهای خصوصی و دولتی کار می کنند. ممکن است شما بعد از مشاوره با یک پزشک عمومی به یک پزشک متخصص ارجاع داده شوید یا شرایط بیماری به گونه ای باشد که مشخصا ادامه درمان نیاز به داشتن یک پزشک متخصص در کنار شما باشد.

بدیهی است هرچه بیماری شما جدی‌تر و تخصصی‌تر باشد به همان میزان باید علاوه بر استفاده از متد درمانی ویژه‌، شرایط محیطی و روحی هم در بهترین و آرام‌ترین حالت قرار بگیرند. زمانی که اعزام پزشک متخصص به منزل انجام می‌گیرد؛ بیمار و خانواده به همراه پزشک و کادر درمان او در یک تیم قدرتمند قرار گرفته و بازدهی درمان را دو چندان می‌کنند.

 

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و مراقبتی  مورد نیاز خود از جمله ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص در منزل ،انجام اکو کاردیو گرافی در منزل،انجام نوار قلب در منزل ،انجام تزریقات در منزل ،پرستاری 24 ساعته در منزل ،انجام وصل سرم در منزل ،انجام آزمایشات در منزل ،تست کرونا در منزل،اجاره تجهیزات پزشکی و تزریقاتی در منزل در تهران از کادر متخصص درمانی  سینارای کمک بخواهید..

درمان با کیفیت و بهبودی شما عزیزان تخصص ماست

  

 

 

کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

طراحی سایت و پشتیبانی: وب ایده