نوارقلب در منزل

نوار قلب در منزل تهران سینارای


نوار قلب یا ECG یک فرایند  ساده و بدون درد است که امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب شما را برای پزشک معالج  فراهم میسازد. زمانیکه بیمار دچار تپش قلب شدید و یا احساس درد از ناحیه قلبی داشته باشد و بخصوص دچار تنگی نفس شده باشد توصیه به گرفتن نوارقلب میشود و نوار تهیه شده حتما توسط پزشک متخصص قلب و عروق تفسیر میگردد.

 

در چه مواردی گرفتن نوار قلب توصیه میشود؟

احساس درد در قفسه سینه قفسه.

به راحتی نتوانید نفس بکشید و هنگام تنفس درد داشته باشید

تپش قلب شدید

درد به سمت کتف چپ کشیده شود

نوار قلب چگونه گرفته میشود؟

نوار قلب به وسیله ی الکترود های نرم که با ژل بر روی قفسه ی سینه و بازو و پای بیمار قرار داده می شود انجام می گیرد و این الکترودها 12 الی 15 عدد است که این الکترودها به سیم هایی وصل شده و این سیم ها به دستگاه مرتبط وصل می شوند.

 

 

 

 

قبل از گرفتن نوار قلب چه مواردی باید رعایت گردد؟

  • از فعالیت های شدید بدنی بپرهیزید.
  • از مصرف وعده غذایی سنگین بپرهیزید.
  • قبل از شروع داروهای مصرفی را اعلام کنید  .
  • براش کردن (تمیز کردن مو زائد) برای قسمت هایی که الکترود قرار داده می شود و یا کل قسمت قفسه سینه و پا و قسمت باز براش شود .

گرفتن نوار قلب در منزل توسط نیروی خانم

یکی از دغدغه های بیمارانی که تماس میگیرند اعزام نیروی خانم برای گرفتن نوار قلب می باشد.مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل سینارای در تهران جهت انجام این پروسه نیروی خانم به منازل اعزام مینماید.

هزینه ی نوار قلب در منزل

انجام تست نوار قلب یا ECG یکی از معمول ترین روش ها برای تشخیص ناراحتی های قبلی می باشد و همچنین کم هزینه ترین هم است. هزینه نوار قلب توسط متخصصین مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل سینارای در تهران بین 350 تا 450 هزار تومان است اما ممکن است نسبت به شرایطی مثل منطقه بیمار و ساعت مراجعه تغییر کند.هزینه دیگری مثل ایاب و ذهاب یا موارد دیگر به این هزینه اضافه نمی شود.

برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری و مراقبتی  مورد نیاز خود از جمله ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص در منزل ،انجام اکو کاردیو گرافی در منزل،انجام نوار قلب در منزل ،انجام تزریقات در منزل ،پرستاری 24 ساعته در منزل ،انجام وصل سرم در منزل ،انجام آزمایشات در منزل ،تست کرونا در منزل،اجاره تجهیزات پزشکی و تزریقاتی در منزل در تهران از کادر متخصص درمانی  سینارای کمک بخواهید..

درمان با کیفیت و بهبودی شما عزیزان تخصص ماست .
 

کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

طراحی سایت و پشتیبانی: وب ایده