قوانین و مقررات


قوانین و مقررات کاربران


1. کاربران می بایست در اطلاعاتی که در اختیار اپلیکیشن و مشاور و پزشک در سینو قرار می دهند نهایت صداقت را داشته باشند. سینو از اطلاعات کاربران به صورت کاملاً محرمانه نزد خود نگهداری می کند و هرگز بدون اجازه خود کاربر از آن استفاده نمی کند با این حال اطلاعات محرمانه بیمار اعم از نام، تصاویر و اطلاعات تماس به مشاوران و پزشکانی که در ارائه مشاوره به وی دخیل هستند و یا مراجع و افراد دارنده حکم قضائی نمایش داده می شود .

2. کاربران باید توجه داشته باشند هرگونه توصیه و مشاوره ارایه شده توسط مشاوران و پزشکان فقط مختص شخصی است که در خواست مشاوره داشته و با توجه به تفاوت شرایط هر شخص نسبت به شخص دیگر، کاربران باید از عمل به مشاوره و توصیه ارایه شده به شخص دیگر خودداری نمایند.

3. کاربران باید توجه داشته باشند سامانه سینو برای استفاده و ارایه خدمات در صورت رخداد موارد اورژانس پزشکی، اورژانس اجتماعی و هر مورد اورژانسی دیگر یا مواردی که در آن حضور فیزیکی متخصص، معاینه بالینی یا اندازه گیری علایم حیاتی نیاز باشد ایجاد نشده و در این موارد خدماتی ارایه می کند.

4. کاربران هنگام طرح سوال می‌توانند وضعیت نمایش عمومی یا غیر عمومی سوال و تصاویر ضمیمه شده به آن را در سینو تعیین نمایند. کاربران باید در انتخاب این گزینه دقت لازم را داشته باشند در غیر این صورت مسئولیت اشتباه در تعیین وضعیت و تبعات احتمالی آن بر عهده خود کاربر است.

5. هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری و از طریق تلفن و شماره تلفن همراه شخصی خود می باشد.

6. واریز و پرداخت وجه تنها می بایست از کارت بانکی شخص صاحب حساب باشد در غیر این صورت مسدود و تا بررسی موضوع کاربر معلق خواهد شد.

7. سوابق مشاوره شما با مشاور و یا پزشک در سرور های سینو به منظور ارائه خدمات بهتر ذخیره می گردد. این سوابق محرمانه تلقی شده وهیچ فردی بدون داشتن مجوز و یا ارائه نامه رسمی از دادگاه صالح اجازه بازبینی مجدد آن را نخواهد داشت.

8. این سامانه جهت معرفی خدمات پزشکی،پرستاری، مشاوره پزشکی و روانشناسی بوده و امکان تجویز یا توصیه دارو میسر می باشد.قوانین و مقررات عمومی


1. کلیه اصول و رویه‏‌های سینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است از این رو متعاقبا کاربران سینو اعم از بیماران و پزشکان و پرستاران نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

2. کلیه کاربران این مهم را می پذیرند، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سینو تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجدد بپذیرند ، قوانین و مقررات در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سینو به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3. سینو سامانه ایست متشکل از نرم افرار موبایل و وب سایت و شبکه اجتماعی حوزه سلامت جهت تسهیل ارتباط (بستر ارتباطی) میان کاربران متخصص (پزشکان،پرستاران، کارشناسان مامایی، کارشناسان تغذیه، روانشناسان و کلیه اشخاص تحت نظام خاص که با تایید سازمان نظام پزشکی کشور فعالیت می کنند) و اشخاصی (کاربر عادی) که به نوعی نیاز به اخذ خدمات بالینی، مشاوره از متخصص دارند .

4. هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد.

5. کاربران تنها مجاز به ثبت نام با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند.

6. کاربران برای آنالیز هر چه دقیق تر پزشک و پرستار و مشاور می بایست سن، جنسیت و محل سکونت و سوابق بیماری و… در قسمت پروفایل خود تکمیل نمایند، شایان ذکر است این موضوع اختیاری است.

7. اهانت به کاربران، پزشکان، پرستاران، مشاوران، اقلیت های قومی و مذهبی، تفرقه افکنی، و هر گونه صحبت سیاسی در سینو ممنوع است و پس از گزارش به آن رسیدگی خواهد شد.

8. قطع بودن انواع فیلترشکن قبل از ورود به اپلیکیشن اجباری است.

9. کاربران برای استفاده از سامانه سینو باید حداقل دارای سن ۱۸ سال تمام شمسی باشند، درغیر این صورت مجاز به استفاده از سامانه نیستند.

10. سینو هیچ گونه ارتباط، نظارت و مسئولیتی در قبال محتوا، محصولات و عملکرد شرکت ها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج از سینو فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات یا متن های داخل سینو با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و محتوا است.

11. هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت، اپلیکیشن به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از شرکت مرهم ممنوع بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.

12. نظرات و دیدگاه های کاربران به پزشکان شخصی بوده و سینو تنها دیدگاه های دارای فحاشی و بی احترامی را حذف میکند و پزشکان و پرستاران و مشاوران نمیتوانند درخواست حذف دیدگاه بصورت سلیقه ای نمایند.قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن سینو


قوانین و مقررات سینو تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه در سینو و قوانین انحصاری سینو و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، شرکت پیشگیری فناوران سینارای حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده را در وب‌سایت سینو در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق نامه بلافاصله از نظر کاربران سینو لازم الاجرا است و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست. نکته مهم : بدیهی است رعایت کلیه قوانین جاری کشور ایران همچنین مقررات، آیین نامه ها و عرف و رویه مرتبط با حوزه سلامت برتمامی کاربران الزامی است.قوانین و مقررات پرداخت و برداشت وجه


1. کاربران سیستم اعم از بیمار و پزشک پس از ثبت نام صاحب یک کیف پول شده که کلیه تراکنش های خود را با آن انجام خواهند داد.

2. در صورت واریز اشتباه وجه می توان درخواست بازپرداخت وجه را در قسمت تسویه حساب داد.

3. کلیه تسویه حساب ها 24 تا 48 ساعت بعد در حساب صاحب اکانت واریز خواهند شد. تبصره : 24 ساعت کاری و روز های تعطیل به این ساعات اضافه خواهد شد.

4. پزشکان و مشاوران پس از پایان مشاوره هزینه مشاوره خود را پس از کسر هزینه دریافت خواهند کرد.

5. کلیه کسورات قانونی و مالیات برعهده پزشکان و مشاوران بوده و سینو هیچ مسئولیتی نسبت به این موضوع ندارد.

6. درخواست تسویه حساب تنها در روز یک مرتبه امکان پذیر است.

مرکز تخصصی مراقبت بالینی در منزل سینا رای با کادری متشکل از پزشکان و پرستاران مجرب کشور در خدمت هم میهنان عزیز می باشد .

آدرس شبکه های اجتماعی :
logo-samandehi

اشتراک


با وارد کردن آدرس ایمیل خود ، از جدیدترین تخفیف های ما مطلع شوید.    استفاده از مطالب سایت بدون ذکر نام سینارای مجاز نمی باشد .